BULGĀRIJA: SOFIJA
2019: šī sadaļa ir tapšanas stadijā
LIETUVA: TRAĶI
2019
...līgošana/(-ās) ap Traķu pili...

Izkāpšana no komforta zonas un kajakošana ezeros ap Traķu pili, saulrieta krāsu burvība, lietuviešu pīrāgs un gaisa baloni virs galvas.
IGAUNIJA
2019
...pārgājiens un stopēšana Võru - Hinni kanjons - Rõuge - Munameģis - Haanja - Võru...

Kapa klusums autobusā, stopēšana "nepareizi", laipnais šoferis, kanjona pārsteigums, lauku miers, vigvami, Munameģis kalnu miglā, gandrīz vakars uz ezera, netikšana autobusā.
IGAUNIJA
2019
...pārgājiens Kiidjärve - Taevaskoja - Kiidjärve...

Ziemas pasaka, slidenas "kalnu" takas, lielībnieks dzenis, maģiski sirreāls meža klusums un laika apstāšanās, slēpotāji uz Ahjas, migla ziemā.
IGAUNIJA
2019
...pārgājiens pa un gar Peipusa ezeru Varnja - Alatskivi...

Mēs VS "popkorni", sirreāli balti Peipusa plašumi, pārgājiens pa ezeru, ielūšana ledū, ledus krāvumi, slāvu kolorīts un riepu gulbīši, sēta no slēpēm, samovārs, pikniks restorānā "Zem eglītes" un pils.
IGAUNIJA: TARTU
2018
...ielēkšana jaunā ciparā kājām gaisā un ar jestriem dančiem...

Pārsteigums autoostā, naksnīgā Tartu Ziemassvētku pasaka, sarunas līdz rītam, smiekli kājām gaisā esošā mājā, igauņu danči ar latviešu piešprici un mazliet garīgas arhitektūras.
POLIJA
2018
...Gdansk, Szczecin, Gryfino, Gartz (Vācija)...

Dalība žurnālistikas treniņā "Solidarity Academy", skrējiens cauri lidostai, krāšņā Gdaņska, borščs no krūzītēm un citas poļu īpatnības, Leha Valensas satikšana, jandāliņš alus brūzī un citi piedzīvojumi.
IGAUNIJA
2018
...pārgājiens Kiidjärve - Taevaskoja - Kiidjärve...

Neparastā autobusu sistēma un brauciens bez maksas, cauri čaklo zirnekļu veikumu gar Ahjas krastiem, klintis, klintis, klintiņas, neiespājamā apmaldīšanās un svētdienas miers.
VĀCIJA: BERLĪNE
2018
...mazpilsētas sajūta lielpilsētā...

Kopenick Altstadt, skats no TV torņa, Bauhaus muzejs, Uzvaras statuja, Brandenburgas vārti un cita klasika, lieliskā East Side Gallery, sirdi plosoši stāsti Berlin Wall Memorial, koncerts Filharmonijā, fantastiska ielu māksla, Hamburger Bahnhof, Berlinishce Galerie.
UNGĀRIJA
2018
...Budapešta, Balatona krasti un GLEN seminārs...

Slavenie "ruin bars", Nacionālā galerija un arhitektūras pērles, ungāru folkmūzika, lieliski muzeji, Pál-völgyi alas, Rudas turku pirts, 40 km riteņbrauciens gar Balatonu, pārgājiens Felsoors pakalnos.
VĀCIJA
2017
...mazliet Frankfurtes, mazliet Erbach im Odenwald un GLEN seminārs...

Tradicionāla vācu arhitektūra, debesskrāpju mežs, bezgalīgas kāpnes, mīlīgas pasaku mājeles, koka flīzes uz ēku sienām un gandrīz bezbiļetnieces statuss.
ANGLIJA: LONDONA
2017
...sarkano autobusu ielenkumā...

Korejiete Chanok, karaliskā pingvīnu sardze, Bigbens, Tauers, Bekingemas pils, Brikleinas ielu māksla, Kamdenas kedas un tirdziņi, "The Beatles" izsekošana, Beikerstrīta 221b, dinozauru kauli, spocīgākā no operām, Dalī, Pikaso, Monē un citi ģēniji.
VĀCIJA - FRANCIJA
2017
...Fabiana apciemošana Vācijā un dalība GLEN seminārā Francijā...

Kalnu pārgājieni, smieklu jūra, saules svelme, zaļa zālīte, ceriņi un pienenes, spontānas franču vakariņas, dejošana 5 stundu garumā, stopēšana, Strasbūras arhitektūras jaukumi un piedzīvojumi ar autobusiem.
LATVIJA - IGAUNIJA
2016
...kalnu meklējumi Latvijā un debesu brīnumi Igaunijā...

Kornetu pauguri, ķimeņu šokolāde, ziemeļblāzma, kadiķu audzes Kihnu salā, pamests kempings un mežonīgas govis.
UKRAINA
2016
...bedres, bedrītes...

Ciematiņi ar krāsainām koka mājelēm, gigantiskas bedres uz ceļiem, žiguļi, piena pārdevēji, kalnos kāpēji ar tautiskām blūzēm un karogiem, dziesmas kalna galā.
FRANCIJA
2016
...starp kalnu virsotnēm, murkšķiem un kalnu kazām...

Kāpelēšana Alpu kalnos, 3021 m sasniegšana, stopēšana ar 37 šoferiem, +52C pārdzīvošana, paradīze zemes virsū, iellu ballītes un konservu diēta.
NORVĒĢIJA
2016
...kad ceļš un kalni atkal sauc...

Kalnu vilinājums, Stavangeres koka mājas, pēkšņa sniega vētra, troļļu pasakas un slapjš izbrauciens ar kuģīti.
VĀCIJA-ČEHIJA-POLIJA
2015
...pie draugiem, pie draugiem...

Mājupceļš no EBD Francijā uz Latviju, pa ceļam apciemojot draugus Eiropā. Sniegs un šķinķis Freiburgā, rock'n'roll dejas un BMW Minhenē, spraukšanās dziļi alā "National Geographic" stilā Brno, ballīte Varšavā.
CAMINO DE SANTIAGO
2015
...dziedošo zivju un nīma laiks...

Čāpošana pāri Spānijai vairāk kā 852 km garumā. Ceļā būts 33 dienas. 22 naktis pavadītas teltī, 10 naktis - hosteļos. Dziedošas zivis, nelegāla kempingošana, vīģes, mandeles, granātāboli, vēršu cīņas, eikalipta meži, nebeidzama iešana.
SPĀNIJA
2015
...5 kg gliemežvāku un arhitektūras raibumi...

Gaudi brīnumdarbi Barselonā, saule, palmas, tapas un daudz gliemežvāku.
PORTUGĀLE
2015
...mākoņos tītā paradīze...

Porto rakstainās flīzes, Madeiras salas krāšņā daba, kāpšana augstāk par mākoņiem, izvairīšanās no mošķiem tuneļos, klīšana pa džungļiem, pasaulē draudzīgāko cilvēku sastapšana un prieks par banānkokiem.
EBD FRANCIJĀ
2014 - 2015
...tuk, tuk, tuk...

Eiropas Brīvprātīgā darba gads Francijas Alpu ielejā, Parīzes metro staciju bērni, ielu ballītes, pazušana kalnos un citi piedzīvojumi.
NORVĒĢIJA
2014
...ku kū, bēēēē...

Kāpelēšana kalnos, gulēšana zem zvaigžņotām debesīm, slēpšanās no negaisa un citi prieciņi.
ITĀLIJA
2014
...pančo meitenes apelsīnu atkarība +49C...

Dalība jauniešu apmaiņā "Life Is Light 2" Sicīlijā kopā ar itāļiem, rumāņiem, poļiem un citiem latviešiem.
RUMĀNIJA
2013
...koka baznīcas un tautību kokteilis...

Dalība jauniešu apmaiņā "RE:Act-RE:Make-RE:Solve" Baia Mare kopā ar rumāņiem, gruzīņiem, ungāriem, azerbaidžāņiem, moldāviem un citiem latviešiem.
RĀDĪT VAIRĀK

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com