GAR VENTAS KRASTIEM KULDĪGĀ
2020
VIENA DIENA LĪGATNĒ
2020
VIENA DIENA ALŪKSNĒ
2020
GAR GAUJU: SIGULDA - KRIMULDA
2020
GAR GAREZERIEM
2020
ĶEMERI UN ZAĻĀS KĀPAS TAKA
2020
GAR LOJU UN GAUJU
2020
GAR LĪGATNES UPI
2020
...20 km pārgājiens gar Līgatnes upi no Vidzemes šosejas līdz ietekai Gaujā...

Pamatīgi brikšņi, sajūta kā kalnos, upes līkumi, Līgatnes pagrabi, sikspārņu pārītis, bezgala skaisti klinšu atsegumi, šļūciens pa dubļiem un ugunskurs pie Gaujas.
GAR STRĪĶUPI
2020
...32,8 km pārgājiens Rubene - Vaidavas ezers - Strīķupe - Gauja - Rubene...

Rubenes baznīca un dižakmens, Vaidavas muiža un laika zobs, Vaidavas ezera brikšņi, Strīķupe visā tās garumā līdz ietekai Gaujā, nikni suņi, Patkula ala un Kalējala, taureņi un sikspārņi.
VIESATAS UPES LOKI
2020
...pārgājiens Viesatas upes lokos ar nakšņošanu mežā...

Nebeidzamās lietavas, fantastiskie Viesatas līkumi, augšup-lejup, dubļu dubļi, ugunskura soļanka un karstā naksniņa.
GAR MISU
2019
...pārgājiens gar Misu no Olaines līdz Ķekavai...

Ievads ar šašļikvakaru, pasaulē ekskluzīvākā teltsvieta uz laipas, brokastu pārsteigums, brikšņu brikšņi, nātru nātres, vaiņagu pīšanas paradīze un īsta ekspedīcija.
DIVARPUS DIENAS LATVIJĀ
2019
...ko vasaras sākumā Latvijā parādīt polietei Monikai?...

Skats no LZA torņa un Riga Culture Free Tour, 80. gadi Modes muzejā, paparžu džungļi pārgājienā gar Amatas krastiem, Padomju Slepenais bunkurs, hipiju rokmūzika un rīta pikniks Lielajā Ķemeru tīrelī.
SABILE - ABAVA - MĀCĪTĀJMUIŽA
2019
...pārgājiens Sabile - Abavas krasti - Kandavas Mācītājmuiža...

Divu dienu pārgājiens ar ugunskuru un nakšņošanu zem zvaigžņotām debesīm, Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs, Velnakmens un Velnala, peldsezonas atklāšana un visādi brikšņi.
SEŠAS DIENAS LATVIJĀ
2019
...ko ziemas laikā Latvijā parādīt dienvidkorejiešiem Chanok un Han Gi?...

Kulturālā Rīga un skats no TV torņa, Cēsu viduslaiku noskaņa, maģisks pirts rituāls, Bauskas rožu māksla, Rundāles pils greznums, ziemas prieki, Kuldīgas senatnīgums, Ķemeru tīreļa horizonts.
SĒNĪTE - SIGULDA
2018 - 2019
...sirreāls svētku pārgājiens...

Milzīgs trako bars, ziemas karaļvalsts, sirreāls skaistums meža vidū, ugunskurs un rituāli, "10, 9, 8, ... Laimīgo Jauno gadu!" pēc Gaujas laika zonas, GNP pauguri un pauguriņi, kalnu ainas, slidināšanās un citi prieki.
GAR RAUNI
2018
...pārgājiens gar Rauni jeb Solveigai 27...

Jampadracis autobusā, izkāpšana "Krūmiņos", intuīcijas balss, ziemas pasaka un sniegotie džungļi, brikšņu brikšņi, ielūšana ledū, zeķu misija, bradāšana pa upi, spalvainais kompanjons un klinšu daile.
ZAĻĀS KĀPAS TAKA
2018
...14 km pārgājiens gar Zaļo kāpu Ķemeru Nacionālajā parkā...

Jaunumi Zaļajā purvā, raibais Raganu purvs ar interesanto aromātu, rudenīgs miers un svētdienas pastaidziņa.
VENTSPILS - KOLKA
2018
(ejam dabā #9)
...teju 100 km pārgājiens no Ventspils līdz Kolkai...

Bīstamais naftas terminālis, uzkāršanās uz stāvkrasta, Ovišu bāka, negaisa kontrasti ar Miķeļbāku, nakts vienatnē, Lauras medīšana, debesis pušu un smilšu vētra Kolkas ragā.
LIEPĀJA - PĀVILOSTA
2018
(ejam dabā #8)
...45 km pārgājiens no Liepājas līdz Pāvilostai...

Ziemeļu mols un forti, vairāki privātīpašumi, tropiskas noskaņas ar zilzaļu ūdeni, atklājums par jūras sirdspukstiem, mēness izgaismota iešana, bāku gaisma zvejnieka ādā un autobuss plkst. 03:40.
UŽAVA - VENTSPILS
2018
(ejam dabā #7)
...25 km pārgājiens no Užavas līdz Ventspilj...

Užavas alus darītavas iepazīšana, militārs vectēvs un aizvizināšanas piedāvājums, skats no Užavas bākas, oļu paradīze, stāvkrastu daile un PSRS armijas bāzes sakaru slāpēšana.
DIVAS NEDĒĻAS LATVIJĀ
2018
...ko vasaras laikā Latvijā parādīt amerikānim Ērikam?...

Alternatīvā Rīga, pārgājiens Nida - Liepāja, Papes dabas parks, Liepājas Karostas cietums, Sigulda, Līgatnes bunkurs, saulgrieži Turaidā, zērglis, zaļumballe Ludzā, ceļošana gar RUS robežu Latgalē, Daugavpils muzeji.
PĀRGĀJIENS PA RAUNU
2018
(ejam dabā #6)
...pārgājiens pa Raunu...

Pazudusī upe, krasta džungļi, sičiki, spāres un zivis, "tūdaliņ, tāgadiņ, pārgājienā ejam: cits ar botām, cits ar šļopkām, cits ar basām kājām", bebru dambji, odi un Raunas viduslaiku pils.
RENDA - ABAVA - SABILE
2018
(ejam dabā #5)
...Renda - pārgājiens Abavas krastos - Sabile...

Rendas kolhoza nams un "underground" koncertzāle, Īvandes ūdenskritumi, brikšņu brikšņi gar Abavu, čūskas, iztriekšana no privātīpāšuma, foršas omes nostopēšana, Vīna kalns, skujas krūšturī.
GAR BRASLU UN GAUJU
2018
(ejam dabā #4)
...pārgājiens gar Braslas un Gaujas krastiem...

Kalnu cienīgas takas, gravas un cēlas klintis, brikšņi, neceļi un mežacūku takas, bebru dambji, baltie ilkņi, neparastas tikšanās. laipnais jaunsargu instrukors un negaidītā "stopēšana".
AP ZEBRUS EZERU
2018
(ejam dabā #3)
...25 km pārgājiens ap Zebrus ezeru...

Fiksā izlēkšana no autobusa, Zebrus ezera brikšņi, sniegotie pakalni, daiļais ezers, lauku ceļi un celiņi, kalnu ainas no Krievkalniem, 1,5 km stopēšana, jestrais šoferis.
TUKUMA MEŽI
2018
(ejam dabā #2)
...25 km pārgājiens Tukuma apkārtnes mežos un purvos...

Tukuma šaurās ieliņas un mīlīgās mājeles, dziļu sniegu brišana, Sekļa ezers, ielūšana grāvī, izcilākā piknika vieta pasaulē - ezera vidū, ziemas prieki ar plēvi un kalniņu, Lāčupītes kanjons un ne-tējas dzeršana.
LĪČU - LAŅĢU KLINTIS
2018
(ejam dabā #1)
...20 km pārgājiens Līču - Laņģu klintīs un Lodes karjerā...

Lielā Ellīte, svešzemju ainavas Lodes māla karjerā, apmaldīšanās 100x, vižņi Gaujā, makšķernieku takas, Līču - Laņģu klinšu milži un dabas brīnumi.
CĒSU PIEVĀRTES MEŽI
2017 - 2018
...iesoļot Jaunajā gadā. 23 km pārgājiens Cēsu pievārtē...

"Kāds zina, kur mums jāiet?", GNP meži, Raiskuma ezers, Gauja, Spoguļklintis, 8 cilvēki piecvietīgā auto, Cēsu slēptākā pirtiņa, svētku salūts, "Mala" un "FonoKlubs", latviešu 80. gadu grāvēji un sirreāls gada iesākums.
GAR ABULU
2017
...pārgājiens Abula krastos jeb Solveigai 26...

Kalni un lejas, šļūkšana uz pakaļas, bebru nedarbi, pamatīgas dzīres, upīšu šķērsošana, iekulšanās purvā, iešana pāri baļķim četrrāpus un upes līkumi.
INCIEMS UN IERIĶI
2017
...pa pēdām Anšlava Eglīša "Pansijai pilī"...

Vecās muižas ēkas un Eglīša sporta stadions iz "Pansija pilī", 1862. gada nošu apčamdīšana, brangas pusdienas "Pansijā" un naksnīga pastaiga Ieriķu dzirnavās.
RĀDĪT VAIRĀK

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com