top of page

Čau, čau! Prieks, ka esi nokļuvis manā ceļojumu un piedzīvojumu blogā. Ceru, ka šeit atradīsi idejas jauniem piedzīvojumiem vai arī vienkārši gūsi iedvesmu laisties plašajā pasaulē pretī nebijušiem atklājumiem! Ar plašo pasauli es nedomāju tikai zemes aiz trejdeviņām jūrām, bet arī mūsu pašu skaisto Latviju. Piedzīvojumi slēpjas ne jau pieveiktajā kilometru daudzumā, bet gan vēlmē tos sastapt.

Ak, ja jau mēs tā vaļsirdīgi pļāpājam, tad laikam derētu arī iepazīties mazliet tuvāk! Esmu Solveiga. Ar sirdi fotogrāfijā, rakstīšanā, mākslā, mūzikā, bet visam pāri - ceļojumos un piedzīvojumos. Ceļoju gan viena pati, gan ar draugiem, gan ar ģimeni, gan izmantojot dažādu starptautisku projektu piedāvātās iespējas. Arī pārvietošanās līdzekļi daudzveidīgi - vecais labais K2, pašu auto, vilciens, autobuss, lidmašīna, stopēšana. Ceļojumos man ir trīs obligāti pavadoņi - fotokamera un blociņš ar pildspalvu piezīmju rakstīšanai.

Ceļots ir daudz jau kopš bērnības, arī piedzīvojumu bijis ne mazums, bet ne jau viss ir iemūžināts. Šajā blogā apkopoju vien nesenākos ceļojumus un piedzīvojumus.

- Ejam pasaulē meklēt prieku?

- Ejam!

- Ejam pasaulē radīt prieku?

- Ejam!

- Ejam pasaulē?

- EJAM!

IMG_1978.JPG

​Seko līdzi jaunumiem:

  • YouTube

Paldies! Vēstule nosūtīta!

Ja vēlies sazināties:

solveigakalva@gmail.com

Ja Tevi iedvesmo mani ceļojumu un piedzīvojumu stāsti, un Tu vēlies atbalstīt jaunu stāstu tapšanu:

bottom of page