© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com

Čau, čau! Prieks, ka esi nokļuvis manā ceļojumu un piedzīvojumu blogā. Ceru, ka šeit atradīsi idejas jauniem piedzīvojumiem vai arī vienkārši gūsi iedvesmu laisties plašajā pasaulē pretī nebijušiem atklājumiem! Ar plašo pasauli es nedomāju tikai zemes aiz trejdeviņām jūrām, bet arī mūsu pašu skaisto Latviju. Piedzīvojumi slēpjas ne jau pieveiktajā kilometru daudzumā, bet gan vēlmē tos sastapt. Tāpēc saki "JĀ" piedzīvojumiem!

Ak, ja jau mēs tā vaļsirdīgi pļāpājam, tad laikam derētu arī iepazīties mazliet tuvāk! Esmu Solveiga. Pēc pirmās izglītības - dizainere, savukārt tagad apgūstu folkloristikas plašumus. Ar sirdi mūzikā, fotogrāfijā, mākslā, bet visam pāri - ceļojumos un piedzīvojumos. Ceļoju gan viena pati, gan ar draugiem, gan ar ģimeni, gan izmantojot dažādu starptautisku projektu piedāvātās iespējas. Arī pārvietošanās līdzekļi daudzveidīgi - vecais labais K2, pašu auto, vilciens, autobuss, lidmašīna, stopēšana. Ceļojumos man ir trīs obligāti pavadoņi - fotokamera un blociņš ar pildspalvu piezīmju rakstīšanai.

Ceļots ir daudz jau kopš bērnības, arī piedzīvojumu bijis ne mazums, bet ne jau viss ir iemūžināts. Šajā blogā apkopoju vien nesenākos ceļojumus un piedzīvojumus.

Varbūt Tev radās jautājums: "Bet kāpēc čili? Šis taču nav kulinārais blogs!". Man šķiet, ka piedzīvojumu galvenā būtība ir piešķirt dzīvei patīkamu asumiņu, turklāt ceļojot nereti nākas izkāpt ārā no savas komforta zonas. Lūk, tāpēc arī čili!

- Ejam pasaulē meklēt prieku?

- Ejam!

- Ejam pasaulē radīt prieku?

- Ejam!

- Ejam pasaulē?

- EJAM!

Ja vēlies sazināties:

solveigaspiedzivojumi@gmail.com

Seko līdzi jaunumiem:

  • Facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now