top of page

Latvijas apceļošanas kampaņa "Atrastā Latvija"

Vai jau esi pamanījis jaunumus par Kultūras ministrijas kampaņu un ceļošanas spēli "Atrastā Latvija"? Tā ir tiešām burvīga iespēja apceļot Latviju un iepazīt to no jauna, kā arī kārtējo reizi pārliecināties, cik gan ļoti daudzveidīga un interesantām vietām bagāta ir mūsu zeme. Saku šo no savas pieredzes, jo man bija gods iepazīt "Līvu ceļu", vienu no septiņiem jaunajiem kultūras un dabas tūrisma maršrutiem, kuros apkopoti sešdesmit atjaunoti vai no jauna radīti tūrisma objekti. Kampaņa tika svinīgi atklāta 26. maijā, piedaloties kultūras ministram Naurim Puntulim, kā arī ceļotājiem un blogu autoriem, kuriem tika tas lielais prieks apceļot Latviju un iepazīt jaunos maršrutus vēl pirms oficiālās atklāšanas.


Ar ceļošanu un atklāšanas pasākumu, protams, nekas nebeidzas, bet tikai sākas – tagad mēs dalīsimies pieredzētajā savos blogos un sociālajos tīklos, lai iedvesmotu arī pārējos mesties šajā foršajā piedzīvojumā. Es stāstīšu par iespaidiem un burvīgākajiem mirkļiem “Līvu ceļā”, Zane Eniņa (www.mugursoma.lv) iepazīstinās ar “Baltijas ceļu”, Dina Preisa (www.dinapreisa.wordpress.com) mudinās izpētīt “Jēkaba ceļu”, Kristaps Kiziks (www.dodiesdaba.lv) aicinās atklāt “Daugavas ceļu” un “Māras ceļu”, Zaiga un Edgars Runči (www.zaigar.lv) klāstīs par “Brīvības ceļu”, bet Alīna un Jēkabs Andrušaiti (www.sapnumedniece.lv) rosinās izzināt “Gaismas ceļu”. Iedvesmojies no mums un dodies “atrast” Latviju arī pats! No sirds iesaku aprunāties ar vietējiem iedzīvotājiem, jo tieši viņu aizrautība un mirdzošās acis par savām vietām un tajos atrodamajiem objektiem pat mazas vietas spēj padarīt lielas un piešķirt brīnumu garšu teju itin visam.


Kampaņas mājaslapā www.atrastalatvija.lv atrodama ne tikai informācija par kampaņu un Latvijas apceļošanas spēles noteikumi, bet arī aizraujoši un vērtīgi materiāli par visiem maršrutos ietvertajiem objektiem. Ieskaties lapā, sāc krāmēt somu un dodies Latvijas jaunatklāšanas ekspedīcijā!


Kampaņas atklāšanas pasākuma ieraksts ar mūsu prezentācijām par interesantāko katrā no ceļiem pieejams šeit: www.facebook.com/events/3783515941777381/, bet LTV reportāžu no atklāšanas pasākuma, kā arī Kultūras ministrijas kampaņas videoklipu meklē zem bildēm!

Kampaņā "Atrastā Latvija" iekļauto kultūras un dabas mantojuma objektu atjaunošana notikusi ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu, savukārt šis raksts - ar LR Kultūras ministrijas atbalstu.Comments


bottom of page