top of page
fb cover.jpg

Pārgājiens ĶIPLOKAINAIS RAUNAS BRIDIENS

(15/08/2020)

Vai esi kādreiz devies pārgājienā pa upi? Tad jau zini, ka tas garantē krāšņus piedzīvojumus! Neesi? Tad šī ir tava iespēja! Šoreiz dosimies meklēt piedzīvojumus Raunas upes krastos. Bridīsim pa upi, tāpēc velc kājās tam piemērotus apavus. Raunas upe ir visai mežonīga, pilna ar sakritušiem kokiem – būs jāspraucas tiem pa apakšu, jākāpj pāri pa augšu vai arī jāapiet apkārt pa krasta krauju. Arī bebri var būt pacentušies radīt kādus pārsteigumus. Garlaicīgi nebūs, esi gatavs neparedzamajam!

 

Kad upe būs jau teju izbrista, varēsim apbrīnot fantastisko Raunas Staburagu, zaļām sūnām un ūdens tērcītēm klāto šūnakmens milzi. Pēc tam iziesim Raunas Veselības taku, lai ielūkotos noslēpumainajā Velnalā un uzmestu aci Tanīsa kalnam, uzkāpsim pie Raunas pilsdrupām, bet vēlāk izzināsim ķiploku pasauli un baudīsim ķiploku saldējumu un citus neparastus gardumus vietējā uzņēmumā “Latvijas Ķiploks”.


DALĪBAS MAKSA
15 eur/pers.

Cenā iekļauts:
- maršruta plānošana;
- pārgājiena vadītāja pakalpojumi;
- uzņēmuma “Latvijas Ķiploks” apmeklējums un degustācija;
- nodokļi.

Cenā nav iekļauts:
- transporta izmaksas (+15 eur/pers., ja nepieciešama vieta pasākuma rīkotāju auto);
- pusdienas vai citi personīgie tēriņi.

MARŠRUTS
Vidzemes šoseja – bridiens pa un gar Raunas upi – Raunas Staburags –  Veselības taka – Velnala – Tanīsa kalns – Raunas pilsdrupas – degustācija uzņēmumā “Latvijas Ķiploks” – Vidzemes šoseja.

SAREŽĢĪTĪBAS PAKĀPE
Vidēji grūts pārgājiens ap 10 km, kas sevī ietver brišanu pa Raunas upi, kāpelēšanu, brikšņus, krasta kraujas, kā arī pastaigu pa pilsētas ieliņām un gājienu pa lauku ceļu.

TRANSPORTS
Tikšanās pārgājiena sākumpunktā – plkst. 10:30:

- ja brauc ar pasākuma rīkotāju auto (+15 eur/pers.), izbraukšana no Rīgas centra plkst. 08:45;

- ja brauc no Rīgas ar sabiedrisko transportu, izvēlies Balvu autobusu (plkst. 08:30 Rīgas SAO – plkst. 10:32 Raunas pagrieziens);

- ja brauc ar savu transportlīdzekli, ņem vērā, ka, lai gan pārgājiens ir apļveida, tā sākumpunktā nav ierīkotas stāvvietas.

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 21:30.


LĪDZI ŅEMAMAIS
Ūdens, uzkodas piknikam, laikapstākļiem atbilstošs apģērbs, brišanai pa ūdeni piemēroti apavi, maiņas zeķes un maiņas apavi, piedzīvojumkārs noskaņojums.

PIETEIKŠANĀS

Pieteikšanās līdz 13. augustam. Lai pieteiktos pārgājienam un saņemtu rēķinu, lūdzu, spied pogu:Pārgājiena dalībniekiem -15% pirkumiem āra dzīves veikalā Virsotne.

Seko līdzi jaunumiem pārgājiena Facebook pasākumā!

Pārgājienu rīko Piedzīvo sadarbībā ar Baltic Nature Travel.

bottom of page