top of page
PaegajienuEVENT.jpg

Pārgājiens BRIKŠŅAINĀ LĪGATNE (11/07/2020)

Kad daba ir savā pilnbriedā, kad krūmi sazēluši jo īpaši braši - laiks doties brikšņainā piedzīvojumā, kas ļaus notvert īstas džungļu sajūtas arī tepat Latvijā! Līgatnes upe kopā ar putnu balsīm sarūpēs fantastisku dabas koncertu, kas ļaus aizmirst par visām pilsētas rūpēm, bet reljefainais un brikšņiem pilnais maršruts liks būt “šeit un tagad” uz visiem simts procentiem, rūpējoties par to, lai garlaicīgi nav ne mirkli.

Pateicoties Līgatnes upes straujajai dabai, tās krastos reiz aizsākusies papīra ražošana. Līgatnes straume visa pārgājiena laikā līdz pat papīrfabrikas ciematiņam pavadīs arī mūs. Pēc tam izmetīsim nelielu loku apkārt Līgatn
es pilsētai, lai iepazītu tās vēstures noslēpumus, bet vēlāk varēsim atslābināties, degustējot Līgatnes Vīna darītavas gardos brūvējumus.

DALĪBAS MAKSA
15 eur/pers.

Cenā iekļauts:
- maršruta plānošana;
- pārgājiena vadītāja pakalpojumi;
- nelielas uzkodas piknikam;
- gida pakalpojumi Līgatnē;
- nodokļi.

Cenā nav iekļauts:
- rīkotāju organizēta transporta izmaksas (+15 eur/pers., ja nepieciešama vieta busiņā);
- Līgatnes Vīna darītavas apmeklējums pēc izvēles (+10 eur/pers.);
- pusdienas vai citi personīgie tēriņi.

MARŠRUTS
Augšlīgatne – Līgatnes upes krasti – Līgatnes Papīrfabrikas ciematiņš – Līgatnes Vīna darītava.

SAREŽĢĪTĪBAS PAKĀPE
Vidēji grūts pārgājiens ap 15 km, kas sevī ietver spraukšanos cauri brikšņiem un kāpelēšanu pa Līgatnes upes krasta kraujām, vēlāk – pastaiga pa Līgatnes ieliņām.

TRANSPORTS
Izbraukšana no Rīgas centra ar rīkotāju organizētu transporta līdzekli - plkst. 09:00. Tikšanās pārgājiena sākumpunktā ar tiem, kuri ierodas ar savu transporta līdzekli (atceries, ka pārgājiens ir lineārs!) vai sabiedrisko autobusu – plkst. 10:30. Atgriešanās Rīgā ap plkst. 19:00 / 20:00.

LĪDZI ŅEMAMAIS
Ūdens, uzkodas piknikam, laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, piedzīvojumkārs noskaņojums.

PIETEIKŠANĀS

Pieteikšanās līdz 9. jūlijam. Lai pieteiktos pārgājienam un saņemtu rēķinu, lūdzu, spied pogu:Seko līdzi jaunumiem pārgājiena Facebook pasākumā!

 

Pārgājienu rīko Piedzīvo sadarbībā ar Baltic Nature Travel.

bottom of page