2017. gada 3. jūnijs
Rīga

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja gadatirgus, rabarberu sukādes un bērzu šampanietis, jūgendstils Alberta ielā, Vecrīgas līkumi, panorāma no LZA un torņi no AB dambja.
2017. gada 4. jūnijs
Ventspils un pārgājiens Pāvilosta - Jūrkalne

Osta, govis un venti, mumificēta žurka Livonijas ordeņa pilī, atrašanās pasaules malā, stāvkrastiem pilns liedags, kaiju pusdienu šķīvis, šoferīši pludmalē un HOLLYWOOD Jūrkalnē.
2017. gada 5. jūnijs
pārgājiens Jūrkalne - Užava

Lietaina nakts, zili violeti pirksti, Užavas bākas gaismas iedegšana mums par godu, pļāpīgs velosipēdists un sildīšanās segā.
2017. gada 6. jūnijs
Vējiņu pazemes ezeri un Cēsis

Traks onkulis ar zemenītēm un policiju, dzelteni rapšu lauki, pastaigas zem zemes ar gumijniekiem kājās, viensētu gars kapos, izklaides ar aitu potīšu kauliem un bruņutērpu, Cēsu pils sveču gaismā, 1 litrs saldējuma un baznīcas tornis.
2017. gada 7. jūnijs
pārgājiens Daugavas lokos, 1. diena

Čukučuku uz Daugavpili, Krāslavas koka mājiņas ukraiņu stilā, Latvijas plašumi no Priedaines skatu torņa, džungļi Daugavas krastos, nikna govs, odu bari, briedis un pāris stirnas.
2017. gada 8. jūnijs
pārgājiens Daugavas lokos, 2. diena

Odu kolonija telts starpslānī, Slutišķu sādža un vecticībnieku sēta, maldīšanās pa meža taciņām, skats no Vasargelišķu torņa un 10 latu ainava, pāris stirnas un mīlīgas kazas, nokavēts autobuss un saldējuma stratēģija.
2017. gada 9. jūnijs
pārgājiens gar Amatu

Agrs rīta pikniks, Amatas čaloņa, Latvijas džungļi, vācu dziesmas, krāšņais Zvārtes iezis, Līgatnes papīrfabrikas ciems, domino un kārtis līdz pat rītam.
2017. gada 10. jūnijs
Lielais Ķemeru tīrelis un Kaņiera ezers

Negulēta nakts ar domino, mistiska migla un mēnessgaisma, karbonāžu pārsteigums, purva mistērijas, gulbju ģimene Kaņiera ezerā un atvadas.
Show More

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com